Partnerysčių stiprinimo veikla

2024 m. lapkričio 25-28 d. | Praha, Čekija

REGISTRACIJA iki rugpjūčio 28 d.

Šiame renginyje daugiausia dėmesio bus skiriama partnerysčių kūrimui ir keitimuisi žiniomis, ypač mažiau patyrusioms organizacijoms, dirbančioms su įtrauktimi ir jaunimu, siekiant padėti joms veiksmingai įsitraukti į „Erasmus+“ KA2 projektus.

Renginio tikslai:

  • Susipažinti su kitomis jaunimo organizacijomis, tiek naujomis, tiek patyrusiomis, bei rasti potencialių partnerių būsimiems projektams.
  • Dalintis gerąja patirtimi: keistis patarimais, strategijomis ir sėkmės istorijomis apie tai, kas geriausiai pasiteisina neformaliuose jaunimo projektuose, ypač susijusiuose su įtraukimu, menu, migracija, integracija ir darbu gatvėje.
  • Pasiruošti KA2: gauti įgūdžių ir žinių, kurių reikia, kad galėtumėte drąsiai pradėti vykdyti KA2 jaunimo projektus.

Dalyvių profilis

Ar dirbate su jaunimu neformaliojo ugdymo ir įtraukties srityje? Tuomet šis renginys skirtas jums! Nesvarbu, ar užsiimate migracijos ir integracijos klausimais, dirbate su socialiai ir ekonomiškai pažeidžiamais jaunuoliais, dalyvaujate gatvės veikloje, ar derinate meną ir darbą su jaunimu, esate laukiami šioje partnerysčių stiprinimo veikloje.

Nepamirškite, kad atrinktiems dalyviams kelionės išlaidos yra kompensuojamos, apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, o pats renginys nieko nekainuoja!

Daugiau informacijos: SALTO-YOUTH