Partnerysčių stiprinimo veikla 

Birželio 27 d. – Liepos 1 d., 2023 m. | Praha,  Čekija

REGISTRACIJA iki gegužės 12 d. 

Ar jūs dirbate vaikų globos namuose ar organizacijoje, kuri dirba su jaunimu iš įvairių globos institucijų (taip pat NEET, t.y. niekur nesimokančiu ir nedirbančiu jaunimu)?

Norėtumėte sužinoti, kaip „Erasmus+” mainų projektus galėtumėte pritaikyti savoje praktikoje su jaunimu iš globos namų?

O galbūt pats esate iš globos namų ir turite patirties su jaunimo mainų projektais, kuria norėtumėte pasidalinti su kitais?

Jei bent į vieną iš klausimų atsakėte taip – partnerysčių stiptinimo veikla Čekijoje birželio 27 d. – liepos 1 d. laukia būtent jūsų!

Šio renginio idėja kilo iš sėkmingos vietinės Čekijos patirties – 2022 m. suorganizuotas renginys, kuriame vietiniai „Erasmus+” projektų organizatoriai KA1 (asmenų mobilumo mokymosi tikslais) srityje susitiko su atstovais iš įvairių globos organizacijų ir įstaigų. Remiantis teigiamais atsiliepimais, Čekijos nacionalinė agentūra nusprendė išplėsti mokymus į tarptautinius vandenis. 

Šioje partnerysčių stiprinimo veikloje dalyviai:

  • sužinos daugiau apie „Erasmus+” mobilumo projektų galimybes. 
  • Atras potencialias ateities partnerysčių jungtis – su „Erasmus+” KA1 projektų organizatoriais ar atstovais iš globos įstaigų ir organizacijų.
  • Turės galimybę dalintis gerosiomis patirtimis ir megzti ryšius.

Prieš dalyvaujant atrankoje nepamirškite artimiau susipažinti su „Erasmus+” programa bei KA1 projektais. Atrinktiems dalyviams apgyvendinimas, maitinimas, kelionė bus finansuojama iš nacionalinių agentūrų lėšų. 
Atranka ir daugiau informacijos: SALTO-YOUTH