Mokymo kursai

Liepos 14 d, rugsėjo 3-8 d.| nuotoliu, gyvai; Vilnius

REGISTRACIJA iki gegužės 21 d. 

„Keep it Real!“ ir vėl sugrįžta! Galbūt planuojate rengti savo pirmąją Erasmus+ jaunimo mainų projekto paraišką? Galbūt neseniai teikėte tokią paraišką ir gavote neigiamą atsakymą? Šie mokymai kaip tik Jums, kurie neturi jokios arba turi tik nedidelę tarptautinių jaunimo mainų paraiškų teikimo patirtį. Jaunimo reikalų agentūros organizuojamuose mokymuose gausite patarimų ir sužinosite gudrybių, kaip padidinti Jūsų būsimų jaunimo mainų kokybę.

Mokymai bus sudaryti iš trijų dalių:

  • Nuotolinio susitikimo su atrinktais dalyviais liepos 14 d., kurio metu turėsite galimybę susipažinti su mokymų vadovais ir daugiau sužinoti apie jaunimo mainų projektų kokybės kriterijus.
  • Mokymų kurso Vilniuje rugsėjo 3-8 d. (2 kelionės dienos ir 4 pilnos mokymų dienos).
  • Nuotolinių konsultacijų – esant poreikiui, kiekvienai būsimų pareiškėjų grupei bus suteikta 2 val. konsultacija 1-2 savaitės prieš paraiškų teikimo terminą.

Kviečiame jaunimo lyderius, atstovus iš jaunimo organizacijų, su jaunimu dirbančių organizacijų bei aktyvių jaunimo grupių. Drąsiai dalyvaukite atrankoje – atrinktiems dalyviams mokymai, kelionė, apgyvendinimas ir maitinimas bus 100% finansuojami.

REGISTRACIJA – iki birželio 4 d.

Sužinokite daugiau: SALTO-YOUTH