Konferencija-Simpoziumas-Forumas

Gegužės 14-17 d., 2024 m. | Kranjska Gora, Slovėnija

REGISTRACIJA iki sausio 31 d. 

Jaunimo darbuotojai, lyderiai, projektų vadovai, politikos formuotojai, tyrėjai, mentoriai ir visi kiti, dirbantys darbo su jaunimu sektoriuje – kvietimas jums!

Europos darbo su jaunimu akademija (toliau – EAYW) siekia plėtoti kokybišką darbą su jaunimu ir remti šios srities gebėjimą reaguoti į dabartinius ir būsimus greitai besikeičiančio pasaulio ir visuomenės pokyčius. Akademija daugiausiai dėmesio skiria darbo su jaunimu inovacijoms bei suteikia erdvę refleksijai, dalinimuisi ir žinių kaupimui apie jaunimo srities tendencijas ir pokyčius Europoje. 

Trečiasis EAYW renginys seka paskutinių dviejų sėkmingų renginių pėdomis, kurie subūrė 170 jaunimo srities profesionalų iš visos Europos ir skirtingų profesinių krypčių (mokslo, politikos, praktikos). Juose buvo pristatyta ir aptarta apie 30 naujoviškų darbo su jaunimu ir panašių sričių praktikų. Šioje konferencijoje bus siekiama:

  • drauge nagrinėti naujas tendencijas ir būsimus pokyčius bei aptarti jų galimą poveikį darbui su jaunimu;
  • supažindinti ir populiarinti įvairias novatoriškas praktikas, metodus bei strategijas, sukurtas atsižvelgiant į šiuos pokyčius;
  • skatinti tinklaveiką ir inovatyvų mąstymą apie darbo su jaunimu ateitį.

Dalyvių laukia:

  • dirbtuvės, paremtos naujoviškų praktikų pristatymais;
  • įkvepiančios diskusijos;
  • EAYW tyrimo „Darbo su jaunimu ateitys” pristatymas;
  • erdvė ir laikas kurti bendruomenę, megzti naujus ryšius ir bendrai svarstyti apie darbo su jaunimu ateitį;
  • pasiūlymų ateities veiksmams kūrimo sesijos. 

Dalyviai galės rinktis, kuriose dirbtuvėse norėtų dalyvauti. Kiekvienos dienos pabaigoje kiekvienas turės laiko mažesnėse grupėse apmąstyti, ką patyrė ir išmoko per dieną, kokių veiksmų prireiks imtis ateityje. 

Pagrindinės tendencijos ir iššūkiai, kurie bus nagrinėjami renginyje: klimatas ir tvarumas, darbo su jaunimu prieinamumas ir įtrauktis, pilietinis dalyvavimas, jaunimo darbuotojų ir instruktorių švietimas, mokymas ir kompetencijų ugdymas, darbo su jaunimu pripažinimas, technologijos ir dirbtinis intelektas darbe su jaunimu, jaunimo socialinė elgsena ir gyvenimo būdas, kitų sričių įtaka ir daug daugiau. 

Jeigu jums tai aktualu – paskubėkite registruotis į atranką! Atrinktiems dalyviams konferencija bus 100% nemokama – nuo kelionės iki nakvynės ir maitinimo. 
Daugiau informacijos ir renginio programa: SALTO-YOUTH