Konferencija – Simpoziumas – Forumas

Lapkričio 13-17 d., 2023 m. | Danboinas, Airija

REGISTRACIJA iki rugpjūčio 16 d. 

Tarptautinė įrankių mugė – tai „Erasmus+” ir Europos solidarumo korpuso bendruomenės praktikos renginys, kuriame dalyvauja įvairios jaunimo, sporto, švietimo ir mokymo organizacijos bei projektų vadovai iš visos Europos ir partnerių šalių. Šis renginys suteikia galimybę mokytis, bendradarbiauti ir dalintis žiniomis apie inovatyvius metodus, įrankius bei gerąsias praktikas formaliajame ir neformaliajame ugdyme.

XVII Tarptautinės įrankių mugė pagrindinį dėmesį skirs neformaliojo ugdymo įrankiams ir prieigoms, susijusioms su psichikos sveikata. Renginys sukvies 50 jaunimo darbuotojų, mentorių, lyderių, projektų vadovų ir politikos formuotojų bei mokymų vadovų. Prie jų prisijungs ir įvairių švietimo sektorių mokytojai bei edukatoriai, sporto treneriai, savanoriai ir kiti. 

Konferencijos metu dalyviai turės galimybę:

  • tyrinėti visą aibę psichinės sveikatos temų, įrankių ir prieigų.
  • Būti įkvėpti ir susieti naujus įrankius, metodologijas ir praktikas su savo vietine realybe: organizacijos kontekstu ir asmenine praktika. 
  • Dalintis ir diskutuoti kaip pritaikyti įrankius psichinei sveikatai palaikyti nepaisant sektoriaus bei įvairių kontekstų ir aplinkybių. 
  • Atrasti, kaip įrankiai psichinei sveikatai palaikyti gali pagerinti „Erasmus+” strateginių partnerysčių projektus. 
  • Apmąstyti psichinės sveikatos gerinimo praktikas, tyrimus ir kompetencijas įvairiuose sektoriuose. 

Mugėje numatomos įkvepiančių ir patyrusių lektorių paskaitos, įvairių įrankių nagrinėjimo užsiėmimai, įrankių mugė bei dirbtuvės, seminarai ir t.t.

Turite patirties psichinės sveikatos palaikymo srityje ir norite pasidalinti savo žiniomis, įrankiais, fasilituoti įrankių dirbtuvę? Nepabijokite apie tai pranešti registruojantis į atranką! Laukiamos įrankių dirbtuvės šiomis temomis: psichinės sveikatos skatinimas; skaitmeninė psichinė sveikata; bendruomeninės praktikos; atstovavimas ir agitacija; į traumas atsižvelgianti praktika; įvairovė, teisingumas ir įtrauki psichinės sveikatos praktika.

Atrinktiems dalyviams visos pagrindinės su konferencija susijusios išlaidos (pvz.: kelionė) bus kompensuojamos, o maitinimas ir apgyvendinimas suteiktas vietoje. 
Kviečiame skaityti daugiau ir dalyvauti atrankoje: SALTO-YOUTH