Nuotolinės dirbtuvės

Vasario 13 d., 2023 | Vokietija

REGISTRACIJA iki vasario 12 d. 

„Youthpass” nuotolinių mokymų ciklas tęsiasi ir šį kartą visas dėmesys bus skiriamas įtraukiam ir kūrybingam refleksijos integravimui nuotolinio mokymo veiklose.

Kada? Vasario 13 d. (pirmadienį) 15:30-18:30 Lietuvos laiku.

Kur? Zoom platformoje. Užsiregistravus bus atsiųsta prisijungimo nuoroda.

Kam yra skirti mokymai? Įvairaus lygio mokymų vadovams – nuo pradedančiųjų iki patyrusių. Mokymai neturi atrankos, tereikia užsiregistruoti!

Ko galite tikėtis iš dirbtuvių?

  • Diskusijų ir apmąstymų, kaip sukurti prasmingą mokymosi patirtį ir jos refleksiją naudojantis internetinėmis mokymo programomis. 
  • Įtraukių, žaismingų ir praktiškų įrankių ir metodų, kuriuos galėsite pritaikyti savo praktikoje.
  • Patirčių dalijimosi su kitais mokymų vadovais.
  • Patarimų ir gudrybių, kaip geriausiai išnaudoti mokymosi procesą mokymuose.

Kas tas „Youthpass” ir kodėl organizuojamas šis nuotolinių dirbtuvių ciklas?

„Youthpass” yra „Erasmus+” ir Europos solidarumo korpuso patirčių pripažinimo sertifikatas ir koncepcija. Pastaroji įgalina savarankiškai reflektuoti ir įsisamoninti programų metu įgytas kompetencijas. 2022 m. „Youthpass” patyrė svarbių struktūrinių ir turinio pokyčių, turi erdvės būti dar tobulinamas, todėl supažindinimo su pokyčiais ir dar geresnio koncepcijos pritaikymo tikslu yra organizuojamas nuotolinių dirbtuvių ciklas. 

Tai yra trečiosios iš keturių dirbtuvių, paskutinės vyks kovo mėnesio pradžioje. Galite dalyvauti tiek vienose, tiek keliose dirbtuvėse, registracija į kiekvieną iš jų yra individuali. 

Dirbtuvės vyks anglų kalba ir nebus įrašomos, tad nepraleiskite progos sužinoti daugiau apie „Youthpass” ir sąmoningos refleksijos pritaikymą nuotoliniuose mokymuose. 

Plačiau: SALTO-YOUTH