Seminaras

Balandžio 24-28 d., 2023 | Skopjė, Šiaurės Makedonija

REGISTRACIJA iki balandžio 6 d.

Dirbate ar savanoriaujate su jaunimu bei domitės, matote prasmę jaunimo verslume. Dėl to, be abejo, norisi praplėsti žinias, kaip jaunuoliuose ugdyti ir skatinti verslumo įgūdžius. Jei čia atrandate save – kviečiame registruotis į Youth@Work EntreComp seminarą. 

Youth@Work partnerystė, vienijanti įvairias  „Erasmus+” nacionalines agentūras ir SALTO centrus, dirba su jaunimo užimtumo ir verslumo sritimis. Tuo metu Europos verslumo įgūdžių programa (EntreComp), pasitelkiama šiame seminare, pateikia išplėtotą ir susistemintą verslaus mąstymo įgūdžių, požiūrų ir vertybių apžvalgą, o su jaunimu dirbantiems asmenims ir edukatoriams suteikia gaires, kaip kokybiškai ugdyti verslumą jaunuoliuose. 

Youth@Work EntreComp seminare:

  • susipažinsite su EntreComp programa bei jos atveriamomis galimybėmis, ypač darbo su jaunimu srityje;
  • sužinosite apie strategijas ir išteklius, skirtus jaunimo verslumo ugdymui, verslumo įgūdžių nustatymui ir įsivertinimui;
  • nagrinėsite EntreComp pritaikymą tiek teoriškai, konkrečiuose projektuose, tiek praktiškai, dirbtuvių metu;
  • atrasite bendraminčių paramai, bendradarbiavimui ir patirčių dalijimuisi.

Atrinkti dalyviai mokysis neformaliojo ugdymo principais, teorija bus derinama su praktika ir patyrimu – mokymosi sesijas lydės įvairios dirbtuvės, individualios ir grupinės refleksijos bei bendri kūrybiniai procesai. 

Primename, kad dalyviams kelionė, apgyvendinimas, maitinimas ir pats seminaras yra nemokami.

Plačiau: SALTO-YOUTH