Seminaras

Spalio 30 d. – lapkričio 3 d., 2023 m. | Kipras

REGISTRACIJA iki spalio 11 d. 

Klimato krizės akivaizdoje žaliosios darbo vietos, įgūdžiai ir kompetencijos yra būtinybė artimiausiai ateičiai. Mūsų užduotis – padaryti šiuos dalykus labiau matomus ir patrauklius jaunuoliams, ieškantiems savo karjeros kelio. 

„Žaliosios darbo vietos rytojui” yra trijų dienų seminaras, kuriame bus nagrinėjama žaliųjų darbo vietų svarba, sėkmės istorijos, surenkamos jaunimo darbuotojų įžvalgos, stiprinamas bendradarbiavimas tarp vietinių suinteresuotųjų pusių. Renginyje taip pat bus gilinamasi, kaip paruošti jaunimą „žaliam” darbui, kuriama informuotumo didinimo kampanija, diskutuojama ir susipažįstama su vietinėmis realijomis ir planuojama, kaip užtikrinti seminaro rezultatų sklaidą, siekiant pabrėžti „žalių” darbo vietų svarbą. 

Seminare laukiami mokymų vadovai, jaunimo darbuotojai ir tyrėjai, dėstytojai, mokytojai ir kiti, dirbantys su jaunuoliais bei pripažįstantys „žalių” darbo vietų ir įgūdžių aktualumą ateičiai. 

Šis seminaras yra Youth@Work partnerystės dalis bei organizuojamas Europos įgūdžių metų fone – todėl išskirtinis dėmesys bus skiriamas „žaliųjų” įgūdžių plėtojimui ir sklaidai.

Primename, kad atrinktiems dalyviams seminaras bus nemokamas – kelionės išlaidos finansuojamos, suteikiama nakvynė ir maitinimas. 
Plačiau: SALTO-YOUTH