#ErasmusDays 2023 visoje Europoje vyks spalio 9–14 d. Šios šventės pagrindinė idėja – labai paprasta: komunikuoti apie europines vertybes, mobilumo suteikiamą naudą ir „Erasmus+“ projektų rezultatus, per tris dienas dalinantis šia informacija su visuomene, įvairių sričių profesionalais, žiniasklaida ir sprendimų priėmėjais. 2022 m. įgyvendinti 6 295 renginiai 58 valstybėse. 2021 m. įvyko 5 667 renginiai daugiau nei 67 valstybėse. 2020 metais 84 valstybėse buvo suorganizuoti 5024 renginiai.   

#ErasmusDays 2023 suteikia progą švęsti europinį mobilumą! Ši šventė pabrėš Europos kultūrinę įvairovę ir daugybę mokymosi galimybių.

Kviečiame jus organizuoti renginius ir prisidėti prie šios kampanijos „6 dienos, kad Europa spindėtų!“ Nesvarbu, ar esate mokykla, įmonė, asociacija ar viešoji įstaiga, #ErasmusDays yra puiki proga skatinti Europos mobilumo turtingumą ir „Erasmus+“ sėkmę.

Šiais Europos įgūdžių metais labai svarbu pripažinti Europos kultūrinės įvairovės svarbą ir pasidžiaugti jos teikiamomis mokymosi galimybėmis. #ErasmusDays yra ideali proga dalyviams atrasti naujas kultūras, sustiprinti savo kalbos ir tarpkultūrinius įgūdžius, ugdyti gebėjimą įsidarbinti ir priimti Europos vertybes – toleranciją, pagarbą ir įvairovę.

Kam skirtos #ErasmusDays?

  • Visiems Erasmus+ programos veikėjams (švietimo ir mokymo institucijoms, įmonėms, tyrimų centrams, įdarbinimo agentūroms, nevyriausybinėms organizazijoms ir t. t.), kurie gali pasidalinti savo projektų poveikiu.
  • 10 000 000 jau įvykusių projektų dalyvių (alumni) bei tiems, kurie dabar dalyvauja programos veiklose (mokyklų mokiniai ir jaunuoliai, studentai, pameistriai, mokytojai, jaunimo darbuotojai) – esate kviečiame dalintis savo Erasmus+ istorija socialiniuose tinkluose su grotažyme #ErasmusDays drauge su organizacijų atostovais, kurie skleis žinią, kaip gera būti europiečiu.
  • Sprendimų priėmėjams ir aukšto lygio politikams, kurie kviečiami dalyvauti #ErasmusDays renginiuose ir bendrauti su žiniasklaida.  

Renginiai

Šiemet kviečiame rinktis nuotolinio formato renginius, o jei nuspręsite įgyvendinti renginį įprastu būdu – atsižvelgti į visas dabartinei situacijai aktualias rekomendacijas.

Taip pat nepamirškite užregistruoti kiekvieno renginio, kurį organizuosite šia proga, interneto svetainėje www.erasmusdays.eu

Vizualinė medžiaga

Puslapio apačioje rasite vizualinę medžiagą, kurią galite naudoti savo renginių viešinimui – šriftus, logotipus, plakatus, interneto banerius, filmukus. Kiekvienas iš jų pateikiamas ir darbiniu formatu, kuriame galite užrašus pakeisti lietuviškais, įterpti savo informacijos.