Rekomendacijos COVID-19 kontekste

Europos Sąjungos šalys, siekdamos kuo saugiau ir paprasčiau atnaujinti judėjimą, imasi įvairių priemonių ir įrankių. Vienas jų – interaktyvus žemėlapis, kuriame galite rasti pagal oficialius valstybių šaltinius parengtą susistemintą informaciją apie kelionių ir kitus apribojimus įvairiose šalyse.

Veiklų vykdymas

Švietimo mainų paramos fondas rekomenduoja „Erasmus+“ švietimo ir mokymo srities projektų vykdytojams ir dalyviams prieš pradedant organizuoti veiklas įprastiniu (fiziniu) būdu ar jose dalyvaujant susipažinti su esamais ribojimais ir atsakingai įvertinti rizikas.

Organizacijas, kurios apsisprendė projektų veiklas organizuoti įprasti būdu, kviečiame susipažinti su rekomendacijomis projektų veiklų įgyvendinimui.

Vakcinacija užsieniečiams / vaccination for foreigners

Jei į Lietuvą „Erasmus+“ studijų mainams ar praktikai atvykstantys studentai / mokiniai savo valstybėje neturėjo galimybės pasiskiepyti nuo COVID-19, pagal jų gyvenamojoje šalyje galiojančią vakcinacijos tvarką, čia rasite informacijos, kaip tai galima padaryti Lietuvoje: https://koronastop.lrv.lt/en/vaccination/vaccination-of-foreigners

If a young person is coming for an Erasmus+ study exchanges or internship and they didn’t have an opportunity to get vaccinated for COVID-19 in their country, please find the information what is a state of play and how to get a vaccine for foreigners in Lithuania: https://koronastop.lrv.lt/en/vaccination/vaccination-of-foreigners

Rekomendacijos

Jaunimo srities veiklų organizavimo ir išlaidų finansavimo tvarkos koronaviruso pandemijos metu