Organizacijų atstovai, kurie dirba su negalią turinčiu jaunimu – kreipiamės į Jus!

Jau kitą mėnesį, lapkričio 27 – gruodžio 1 dienomis, leisimės į pažintinį nuotykį tarptautinių galimybių link siekdami paskatinti ir įgalinti su negalią turinčiu jaunimu dirbančias organizacijas dalyvauti tarptautinėse Erasmus+ ir Europos Solidarumo Korpuso (ESK) programose. Ieškome organizacijų, kurios norėtų imtis iniciatyvos ir naujų projektų, bet dar neturi patirties minėtose programose.

Norime, kad negalią turintys jauni žmonės Lietuvoje įgytų naujos tarptautinės patirties ir ją ateityje panaudotų Lietuvoje, todėl ieškome su negalią turinčiu jaunimu dirbančių organizacijų, norinčių imtis iniciatyvos ir naujų projektų.

Nusimato produktyvus laikas: Susipažinsime su Erasmus+ ir ESK programomis ir gerosiomis patirtimis Lietuvoje. Lankysimės Vilniaus, Kauno ir Panevėžio organizacijose, kurios sėkmingai vykdo Erasmus+ ir ESK programų projektus mūsų šalyje. Pamatysime skirtingas gerąsias praktikas ir apie jas išgirsime iš programose dalyvavusio jaunimo.

Renginio pabaigoje kviesime jus pačius kurti naujas idėjas ir suplanuot, kaip įgytas teorines žinias galima būtų pritaikyti praktiškai jūsų organizacijose.

Registracija vyks iki lapkričio 7 dienos: https://forms.office.com/e/aj1JCq57p4

Nemažai keliausime po Lietuvą, nakvosime skirtingose vietose ir didžiąją dienos dalį praleisime keliaudami bei lankydami įvairias organizacijas!

Į programos ir turinio klausimus atsakys:

Laura Alčiauskaitė, +370 622 28863, laura.alciauskaite@gmail.com

Jonas Dragūnas, +370 663 64451, jonas.dragunas@gmail.com

Į logistinius ir kitus su dalyvavimu susijusius klausimus atsakys:

Solveiga Skaisgirytė, +370 649 51900, solveiga.skaisgiryte@jra.lt

Emilija Urbonaitė , +370 659 49314, emilija.urbonaite@jra.lt

Susitinkame!