Mokyklų mainų partnerysčių projektas „Social cohesion -give a hand to become a friend“ prasidėjo 2019 m. lapkritį, pirmasis mobilumas įvyko vasarį, su mokiniais vykome į Vengriją. Po vizito tiek mokytojai, tiek mokiniams buvo privaloma dviejų savaičių izoliacija. Jai pasibaigus iškart paskelbtas karantinas visoje Lietuvoje. Tikėjomės, kad jis truks 1–2 savaites, daugiausiai – mėnesį, todėl intensyviai ruošėmės  projekto partnerių atvykimui į Marijampolę gegužės–birželio mėnesiais.

Per tą laiką kūrėme ir išmokome dirbti su „OpenShot“, „Lightworks“ programomis, išmokome „GIMP“ klaviatūros kombinacijas, patobulinome grafinį dizainą ir techniką, kaip sukurti tranzitinius efektus, kaip judinti elementus ant ekrano ar manipuliuoti nuotraukomis

Mokiniai projektuose dirba nuotoliniu būdu. Išmoko naudotis „Google maps“ programa ir kurti 3D žemėlapius. Projekte „Cultural heritage and ICT“ mokiniai nuotoliniu būdu kuria Lietuvos įvairių regionų 3D kultūrinio-istorinio paveldo žemėlapius, parengia turistinius maršrutus, kelionės sąmatas.