Artėjant Europos profesinių gebėjimų savaitei, kviečiame balsuoti už savo favoritus Meistriškumo apdovanojimuose. Šie apdovanojimai suteikia profesinėms mokykloms galimybę dalintis savo vizija apie profesinį mokymą ir įdirbiu šioje srityje.

Vienas iš nominantų Geriausio profesinio mokymo mokytojo kategorijoje – lietuvis Vitalij Kabelis, Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos mokytojas. Jis pateko į konkurso baigiamąjį etapą ir pretenduoja tapti nugalėtoju balsavimo ture, kuriame renkamasi tik iš dviejų mokytojų finalininkų visoje Europoje.

V. Kabelis yra profesinio mokymo mokytojas ekspertas, jau daugelį metų įkvepiantis savo mokinius siekti meistriškumo automobilių elektrinių valdymo sistemų konstravimo, diagnostikos ir remonto srityse. Taip pat jis yra „EuroSkills“ tarptautinių mechanikų varžybų teisėjas ir treneris, kuria e. mokymosi priemones ir seminarus Lietuvos ir Europos profesijos mokytojams, studentams ir darbuotojams.

Savo balsą galite atiduoti čia: https://ec.europa.eu/social/vocational-skills-week/nominees_en iki 2020 m. lapkričio 10 d. Nugalėtojai bus paskelbti 2020 m. lapkričio 13 d. per Europos profesinių gebėjimų savaitės uždarymo ceremoniją.