Europos Sąjungos programa „Erasmus+“ pasiekė 10 milijonų dalyvių ir šį svarbų etapą reikia atšvęsti! Dėl to Europos Komisija skelbia „Erasmus+“ nuotraukų konkursą. Šiuo konkursu siekiama pagerbti 10 milijonų dalyvių, kurie pasinaudojo programos galimybėmis, ir iliustruoti programos realybę ir evoliuciją.

Dalyviai turi atsiųsti prasmingas ir įdomias nuotraukas iš savo „Erasmus+“ patirties – bet kurio laikotarpio tarp 1987 ir 2019 metų – bei nuotraukos aprašymą, kuriuo papasakos, kokį poveikį „Erasmus+“ turėjo jų gyvenimams. Buvę ir šiuo metu esantys „Erasmus+“ dalyviai, kurie pasinaudojo aukštojo mokslo, profesinio mokymo, suaugusiųjų švietimo, jaunimo ir sporto srities ar bendrojo ugdymo programų galimybėmis kviečiami pasidalinti savo istorijomis.

Be kitų prizų, nugalėtojų nuotraukos bus viešinamos per oficialius Europos Sąjungos socialinius tinklus ir greičiausiai parodytos per „Erasmus+“ renginį Briuselyje 2020 m. sausį. Konkursas vyksta iki 2020 m. sausio 13 d. 23:59 val.

Padėkite mums pasidalinti 32 metais „Erasmus+“ prisiminimų ir dalyvaukite konkurse! Daugiau informacijos rasite čia: https://bit.ly/2Sg42av