Europos Komisija kviečia dalyvauti Europos universitetų iniciatyvos renginyje 2019 m. lapkričio 7 d. nuo 14.00 iki 18.00. Renginio vieta: SQUARE – Brussels Convention Centre, Place du Mont Des Arts, 1000 Briuselis, Belgija.

Europos universitetų iniciatyva – tai tarptautiniai aljansai, stiprinantys europines vertybes ir siekiantys iš esmės pakeisti Europos aukštojo mokslo kokybę ir konkurencingumą. Per šią iniciatyvą Europos Komisija siekia svariai prisidėti prie ateities universitetų kūrimo.

Švietimo ministrai, 17 Europos universitetų atstovai, studentai ir akademikai nagrinės temas, susijusias su ateities aukštuoju mokslu, tokias kaip:

  • Kitos kartos studentų, dėstytojų ir tyrėjų poreikis atrasti sprendimus šiuolaikinės visuomenės iššūkiams,
  • Parengti jaunus žmones darbo rinkai ir ateities visuomenei,
  • Pagreitinti Europos aukštojo mokslo institucijų transformaciją, siekiant užtikrinti jų kokybę, įtrauktį ir konkurencingumą tarptautiniu lygmeniu.

Renginyje taip pat vyks informacinė sesija apie antrąjį kvietimą teikti paraiškas Europos universitetų iniciatyvai, kuris bus paskelbtas šį rudenį. Šią sesiją papildys pusryčiai su atrinktais Europos universitetais ir neformali vakarienė su ES ministrais, atsakingais už aukštąjį mokslą.

Jei norite dalyvauti renginyje, registruokitės čia iki 2019 m. spalio 30 d. Kadangi vietų skaičius ribotas, būtinai sulaukite registracijos patvirtinimo.

Renginio programą, pranešėjus ir daugiau informacijos galite rasti čia.