Mokymo kursai

Liepos 5-8 d., 2022 | Bukareštas, Rumunija

REGISTRACIJA iki gegužės 22 d.: SALTO-YOUTH

7-ieji „Connector“ mokymai siekia sukurti erdvę, kurioje besimokantys žmonės susipažintų su įvairiais neformaliojo mokymosi metodais, naudojamais įtraukties ir įvairovės kontekstuose, įskaitant darbą su migrantais ir pabėgėliais.

Rumunijos Nacionalinė agentūra mokymus „Connector“ pradėjo organizuoti 2014 m., siekdama, kad renginys, skirtas dalytis neformaliojo mokymosi metodais ir jų patirtimi, taptų Europos neformaliojo švietimo atskaitos tašku. Vieną „Connector“ mokymų anonsą rasite ČIA.

Trumpai: 7-ieji „Connector“ mokymai siekia sukurti erdvę, kurioje besimokantys žmonės susipažintų su įvairiais neformaliojo mokymosi metodais, naudojamais įtraukties ir įvairovės kontekstuose. Ypatingas dėmesys bus skiriamas tam, kad parodytume, kaip šiais mokymosi metodais būtų galima naudotis integruojant migrantus ir pabėgėlius, atsižvelgiant į pabėgėlių krizę, prasidėjusią 2022 m. vasario 24 d.

Europos jaunimo metų ir Ukrainos humanitarinės krizės kontekste mūsų pasirinkimas yra natūralus ir atitinka ES poziciją.

Kodėl Connector?

Nes tai galimybė susipažinti su neformaliojo mokymosi metodais, kuriuos vėliau galėsite panaudoti savo projektuose arba kasdieniame mokymosi kontekste, daugiausia dėmesio skirdami įtraukčiai ir įvairovei.

Nes galite patirti mokymąsi tarptautiniame ir daugiakultūriniame kontekste.

Kadangi mokymasis veikiant ir susitelkimas į dalyvių praktinę patirtį yra pagrindiniai šio renginio elementai.

Atsižvelgdami į šiuos aspektus, pasiūlysime didelį praktinių dirbtuvių pasirinkimą, siekdami:

– skatinti neformalųjį mokymąsi Europoje, ypatingą dėmesį skiriant įtraukčiai, o konkrečiau darbui su pabėgėliais ir migrantais;

– kurti sąsajas tarp neformaliojo mokymosi ir formaliojo švietimo;

– sukurti bendradarbiavimo erdvę, skirtą dalytis metodais, instrumentais, praktika ir veiksmingomis mokymosi idėjomis (kad susidarytumėte idėją, kai kurie ankstesnių leidimų metodai buvo: debatai, nesmurtinis bendravimas, fotobalsas, forumo teatras, improvizacijos teatras, pasakojimas, grafinis fasilitavimas, gyvoji biblioteka);

– sukurti mokymosi erdvė, daugiausiai dėmesio skiriant Europos vertybėms.

Kas gali dalyvauti?

Kviečiame registruotis praktikus iš visų švietimo sektorių – mokyklinio mokymo/suaugusiųjų mokymo/profesinio mokymo/aukštojo mokslo ir darbo su jaunimu!

Laukiame jaunimo darbuotojų, suaugusiųjų švietimo specialistų, fasilitatorių, mokymų vadovų, mokytojų, auklėtojų ir pagalbinio personalo, atstovų iš mokyklų, aukštojo mokslo, suaugusiųjų švietimo ir profesinio mokymo. Laukiami ir kiti neformaliuoju mokymusi besidomintys entuziastai!

Tradiciškai „Connector“ yra susijęs su tinklų kūrimu, dalijimusi ir praktika, tačiau dažniausiai renginys susijęs su ŽMONIŲ bendravimu.

REGISTRACIJA iki gegužės 22 d.: SALTO-YOUTH