Pažintinis vizitas

Birželio 5-8 d., 2023 | Briuselis, Belgija

REGISTRACIJA iki balandžio 7 d. 

Kokią rolę darbas su jaunimu atlieka skatinant jaunimo psichinę gerovę?

Tai yra kertinis pažintinio vizito Briuselyje birželio 5-8 dienomis klausimas, kuris bus nagrinėjamas itin įvairiais būdais: dalyvavimu nacionaliniame darbo su jaunimu kongrese, dirbtuvėmis bei lankymusi įvairiose Briuselio darbo su jaunimu organizacijose. 

Birželio 6 d. vyksiantis nacionalinis darbo su jaunimu kongresas yra vienas didžiausių jaunimo srities renginių Belgijoje, kuris siekia suvienyti visus asmenis, užsiimančius jaunimu Flandrijoje. Nors šių metų kongrese, pavadinimu #JaunimoDarbasVeikia, bus aptariamas ne vienas darbo su jaunimu aspektas – psichinė gerovė yra viena iš 6 prioritetinių temų. Kelios dirbtuvės bei diskusijos kongreso metu taip pat bus vedamos angliškai, kad tarptautiniai dalyviai galėtų įsitraukti.

Pažintinio vizito metu atrinkti dalyviai taip pat:

  • susipažins su Flandrijos struktūromis, praktikomis ir įstatymais, kurie prisideda prie jaunuolių psichinės gerovės užtikrinimo. 
  • Apsvarstys naują jaunimo darbuotojams ir jų organizacijoms skirtą jaunimo psichikos sveikatos gairių sistemą. 
  • Sužinos apie įkvepiančius psichinės gerovės palaikymo metodus bei praktiką lankydamiesi jaunimo organizacijose bei kitur. 
  • Susipažins ir galės dalintis patirtimi su kolegomis jaunimo darbuotojais iš Belgijos ir kitų Europos šalių, kurie taip pat domisi jaunimo psichikos gerove.
  • Galės dalintis ir aptarti savo požiūrį, praktiką ir iššūkius, susijusius su šia tema. 
  • Sužinos apie darbo su jaunimu bendruomenę Flandrijjoje ir jos bendrą darbo su jaunimu misiją, pagrindinius jaunimo darbuotojų bruožus bei darbo su jaunimu poveikį.  

Dalyvauti kviečiami yra jaunimo darbuotojai, edukatoriai, jaunimo lyderiai, projektų vadovai, politikos formuotojai bei savanoriavimo mentoriai, kuriuos domina jaunimo psichinės sveikatos tema bei galimybė daryti įtaką jaunimui, su kuriuo tiesiogiai dirba. Dalyviai turėtų būti pasiruošę dalintis savo patirtimi, požiūriais, praktika, įrankiais ir kita naudinga informacija. 

Atrinkti dalyviai pažintiniame vizite dalyvauja nemokamai (kelionės, apgyvendinimo, maitinimo ir kitos išlaidos – kompensuojamos). 
Sužinokite daugiau ir dalyvaukite atrankoje: SALTO-YOUTH