Švietimo mainų paramos fondas, administruojantis „Erasmus+“ švietimo ir mokymo sritį, atnaujina informaciją, aktualią organizacijoms, įgyvendinančioms „Erasmus+“ švietimo ir mokymo srities projektus COVID-19 pandemijos kontekste.

Netikėtai prasidėjęs COVID-19 protrūkis ženkliai paveikė vykdomas ir planuotas programos „Erasmus+“ veiklas. Tačiau gyvenimas grįžta į įprastas vėžes, džiaugiamės, kad programa net karantino metu „nesustojo“, o nuo birželio 16 d. jį panaikinus, mobilumo veiklos ir toliau įgyvendinamos.

Europos Sąjungos šalys, siekdamos kuo saugiau ir paprasčiau atnaujinti judėjimą, imasi įvairių priemonių ir įrankių. Vienas jų – interaktyvus žemėlapis (rekomenduojame atsidaryti per „Chrome“ arba „Firefox“ naršyklę), kuriame galite rasti pagal oficialius valstybių šaltinius parengtą susistemintą informaciją apie kelionių ir kitus apribojimus įvairiose šalyse.

Veiklų vykdymas

Švietimo mainų paramos fondas rekomenduoja „Erasmus+“ projektų vykdytojams ir dalyviams prieš pradedant organizuoti veiklas įprastiniu (fiziniu) būdu ar jose dalyvaujant susipažinti su esamais ribojimais ir atsakingai įvertinti rizikas.

Organizacijas, kurios apsisprendė projektų veiklas organizuoti įprasti būdu, kviečiame susipažinti su rekomendacijomis projektų veiklų įgyvendinimui.

Rekomendacijos

Konsultacijos 

Kilus klausimų, pirmiausia kviečiame su projektų koordinatoriais susisiekti el. paštu. Kontaktus rasite čia: https://www.smpf.lt/lt/kontaktai/